IK

İNSAN KAYNAKLARI

Çalışanlarımız başarımızın temelini oluşturur. İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temelinde eşitlik ve şeffaflık prensipleri yer alır. İnsan Kaynakları politikalarımız eğitim düzeyi, başarı motivasyonu ve sosyal nitelikleri yüksek, girişimci, gelişime ve yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen dinamik kişileri şirketimize kazandırmayı hedeflemek üzerine kuruludur. İnsan kaynakları yönetimimiz ile, uygulamalarıyla dinamik, öğrenmeye açık, yeniliği destekleyen iklim ve ortam yaratarak, çalışanların performanslarını artırmayı, kuruluşumuzun hedeflerine etkin ve verimli şekilde ulaşmasını desteklemeyi amaçlarız.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
Omega Motor’un en önemli hedeflerinden bir tanesi, çalışanlarına sağlıklı, huzurlu, mutlu bir çalışma ortamı sağlamak ve tercih edilen bir işyeri olmaktır. Bu amaca ulaşabilmek için öncelikle işin ve işyerinin herkes için güvenli bir yer olması gerektiğine inanırız. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda gerekli her türlü önlemi alıp, çalışanlarının beden ve ruh sağlığını korumalarına yardımcı olmaya çalışırız.
ÜCRET YÖNETİM SİSTEMİ
Omega Motor’da, faaliyet gösterilen sektör, ücret piyasası, şirketin mevcut ücret yapısı ve ödeme gücü, ücret politikası ve iş değerlendirme metodolojisi doğrultusunda adil ve pozisyona yönelik bir ücret sistemi uygulanır. İşlerin kurum hedeflerine ulaşılmasına katkısı ve sorumluluk seviyeleri temel parametrelerdendir.

Şirketimizde iş kademeleri doğrultusunda farklı yan hak paketleri uygulanmaktadır ve ek olarak tüm çalışanlarımıza yıllık dört maaş ikramiye ödemesi yapılmaktadır.
EĞİTİM VE GELİŞİM
Omega Motor olarak şirket ihtiyaçlarını, çalışanların mesleki ve bireysel gelişimlerini karşılamak için gerekli eğitim ve gelişim desteğini sağlamayı amaçlarız. Çalışanlar teknik eğitimlerle ve kişisel gelişim programlarıyla desteklenir.
İŞE ALIM
İşe alımda temel amacımız; Omega Motor’a özgü değerlerimizi benimseyip onlara sahip çıkacak kişileri şirketimize kazandırmaktır. Tüm işe alım görüşmelerimizi, değerlerimizin davranışlara yansıtıldığı yetkinlik modelimiz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda organizasyon içinde ve dışında olumlu ilişkiler geliştiren, sürdürülebilir sonuçlar için harekete geçen, farkındalığı yüksek çalışma arkadaşlarımızı aramıza katmayı hedefliyoruz.


Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız online başvuru yapmak için lütfen www.kariyer.net, www.eleman.net ve www.linkedin.com adreslerini ziyaret ediniz.

Cv Ekle
© 2018 Omega Motor. Tüm Hakkı Saklıdır. TTR BİLİŞİM