Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYON

İleri teknolojiyi üretimin her aşamasına entegre eden, uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara sahip, dünyanın önde gelen elektrik motoru üreticisi olmak.


MİSYON

Ürettiğimiz çevre dostu motorların kalitesi, üstün verimi ve fonksiyonel özellikleriyle; müşterilerimizin makine ve teçhizatlarına değer katmak, küresel rekabet gücünü artırmak.


TEMEL DEĞERLERİMİZ

Saygı:  Biz birbirimize, topluma, doğaya ve tüm farklılıklara saygı gösteririz, tüm ilişkilerimiz saygı temelinde gelişir.

Takım Çalışması:  Şirketimizde etkin çalışmanın ancak işbirliği ile olacağına inanırız ve bundan ödün vermeyiz. Hepimiz bir bütünün parçasıyız. Birbirimizin bilgi ve becerilerine güvenir, omuz omuza çalışırız.

Kalite:  Sunduğumuz ürünlerimizin kalitesini uluslararası standartlara bağlı kalarak en üst seviyede tutarız. Mükemmel hizmet kalitesi günlük faaliyetimizin temelini oluşturur.

Şeffaflık:  Güvene dayalı işbirliğimizin esasını birlikte aldığımız ve şeffaflıkla paylaştığımız ortak kararlarımız oluşturmaktadır. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak temel davranış biçimimizdir.

Verimlilik:  Sürdürülebilir başarı ve değer üretimi için her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön planda tutarız. Topluma ve gelecek nesillere değer katacak yatırımlar yaparız.