Genel Müdür Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız;

Sizlerin de bildiği gibi dünyada sınırlı kaynakları nedeniyle, enerji verimliliğinin önemi her geçen gün artmakta. Bugün artık en değerli kaynak verimlilik olup, üretimden tüketime, yani hayatın her aşamasında, enerji giderlerini azaltmak yaşamsal bir önem taşıyor.

Dünya genelinde birçok ülke enerji tasarrufuna yönelik peş peşe eylem planları belirleyip, yeni projeler ortaya koyarken ülkemizin bu gelişmeleri yakalayabilmesi çok önemli. Elektrik motoru gibi enerji tüketiminin yoğun olduğu bir alanda üretim yapan bizler de bu sorumluluğun farkındayız.

Bu bilinçle Türkiye’de elektrikli motor sektörüne yön veren isim Yüksel Gamgam ile birlikte yeni bir başlangıca imza attık ve temelinde yüksek verimlilik olan Omega Motor’u kurduk. İleri teknolojiyle donattığımız fabrikamızla sektörü, ‘en verimli, en ekonomik’ ürünlerle tanıştırdık. Premium verimlilikteki IE3 ve süper premium verimlilikteki IE4 motor üretiminde, sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın ilk şirketi olduk.

Yıllara dayanan tecrübemizi yanımıza alarak yeni bir isimle çıktığımız bu yolda, sizlerden gelen taleple çok kısa sürede piyasadaki payımızı yüzde 10’ların üzerine çıkardık. Hedefimiz, 2021 yılında yüzde 40’ları aşan piyasa payı ile sektörün en büyük oyuncusu olmak. Bu doğrultuda, yüksek kalitemizin verdiği güven ve sizlerin desteği sayesinde global bir oyuncu olmak üzere emin adımlarla ilerliyoruz. Ülkemize, dünyaya yüksek verimli elektrik motor üretimiyle katkı sağlarken bu sırada bize eşlik eden çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kudret Tanyeri
Genel Müdür